Laatste Nieuws Germania komt niet scoren
Vacatures
Algemene ledenvergadering
Eerste drie punten voor G...
Ook uitstekende beker sta...
Germania bereikt eenvoudi...
Germania Dames trainer ge...

Wedstrijden

Klik op de datum voor meer informatie.

Zoek

Team:
Locatie:
Wedstrijdtype:
Week / Jaar:

Overzicht

Pagina 1: 40 van de 45 items
Datum vThuis Uit Wedstrijdtype Status Wedstrijdnr KK Thuis KK Uit Veld
27-01-19 14:00Germania 1Eldenia 1Wedstrijd (comp)
03-02-19 14:00Hatert 1Germania 1Wedstrijd (comp)
09-02-19 15:00Germania 2 ZaterdagOrion 3Wedstrijd (comp)
10-02-19 09:45Brakkenstein VR2Germania VR 1Wedstrijd (comp)
10-02-19 11:00Germania 2 ZondagTrekvogels 4Wedstrijd (comp)
16-02-19 15:00Union 2Germania 2 ZaterdagWedstrijd (comp)
17-02-19 11:00Germania VR 1AAC-Olympia VR1Wedstrijd (comp)
17-02-19 12:00Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
17-02-19 14:00Beuningse Boys 1Germania 1Wedstrijd (comp)
09-03-19 15:00Germania 2 ZaterdagJuliana'31 3Wedstrijd (comp)
10-03-19 11:00Germania 2 ZondagGroesbeekse Boys 3Wedstrijd (comp)
10-03-19 12:00Trekvogels VR5Germania VR 1Wedstrijd (comp)
10-03-19 14:00Germania 1Blauw Wit 1Wedstrijd (comp)
16-03-19 15:30Juliana'31 4Germania 2 ZaterdagWedstrijd (comp)
17-03-19 11:00Germania VR 1Overasseltse Boys VR1Wedstrijd (comp)
17-03-19 12:00NSVV FC Kunde 2Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
17-03-19 14:00RKSV Driel 1Germania 1Wedstrijd (comp)
23-03-19 15:00Germania 2 ZaterdagRood Wit 2Wedstrijd (comp)
24-03-19 11:00Germania 2 ZondagJuliana'31 2Wedstrijd (comp)
24-03-19 11:00BVC'12 VR1Germania VR 1Wedstrijd (comp)
24-03-19 14:00Germania 1DIO'30 1Wedstrijd (comp)
06-04-19 14:30SC Bemmel 4Germania 2 ZaterdagWedstrijd (comp)
07-04-19 11:00Kolping-Dynamo 2Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
07-04-19 11:00Germania VR 1Orion VR3Wedstrijd (comp)
07-04-19 14:00Rood Wit 1Germania 1Wedstrijd (comp)
13-04-19 15:00Germania 2 ZaterdagKolping-Dynamo 3Wedstrijd (comp)
14-04-19 10:30Quick 1888 VR2Germania VR 1Wedstrijd (comp)
14-04-19 11:00Germania 2 ZondagBlauw Wit 2Wedstrijd (comp)
14-04-19 14:00Germania 1Arnhemse Boys 1Wedstrijd (comp)
21-04-19 14:00HAVO 1Germania 1Wedstrijd (comp)
04-05-19 15:00Germania 2 ZaterdagEendracht'30 3Wedstrijd (comp)
05-05-19 11:00Germania 2 ZondagAWC 5Wedstrijd (comp)
05-05-19 11:00Germania 2 ZondagArnhemia 2Wedstrijd (comp)
11-05-19 15:00SCE 3Germania 2 ZaterdagWedstrijd (comp)
12-05-19 09:45Brakkenstein 4Germania 2 ZondagWedstrijd (comp)
12-05-19 10:00Juliana'31 VR1Germania VR 1Wedstrijd (comp)
12-05-19 14:00Germania 1Trekvogels 1Wedstrijd (comp)
18-05-19 15:00Germania 2 ZaterdagDe Treffers 4Wedstrijd (comp)
19-05-19 09:30NSVV FC Kunde VR3Germania VR 1Wedstrijd (comp)
19-05-19 11:00Germania 2 ZondagOrion 6Wedstrijd (comp)