Laatste Nieuws Germania komt niet scoren
Vacatures
Algemene ledenvergadering
Eerste drie punten voor G...
Ook uitstekende beker sta...
Germania bereikt eenvoudi...
Germania Dames trainer ge...

Bestuursindeling

Dagelijks Bestuur

Bezetting
VoorzitterFoto aanwezig Wim Benders
Foto
w.benders61@kpnmail.nl
024-6773160
06-53462834
Beuningen
AlgemeenFoto aanwezig Rene Hendriks
Foto
rene.hendriks01@gmail.com
Foto aanwezig Frank Koppes
Foto
f.koppes@upcmail.nl
06-53947810
Groesbeek

Algemeen Bestuur

Bezetting
Accomodatie beheerFoto aanwezig Gerrie Kamps
Foto
024 - 3978810
06 - 53177583
Kantine beheerFoto aanwezig Rene Hendriks
Foto
rene.hendriks01@gmail.com
Foto aanwezig Frank Koppes
Foto
f.koppes@upcmail.nl
06-53947810
Groesbeek
SponsoringFoto aanwezig Willie Verbeet
Foto
SecretarisFoto aanwezig Frank Liebers
Foto
secretaris@germaniagroesbeek.nl
PenningmeesterVacante Functie
AlgemeenFoto aanwezig Paul van de Scheur
Foto
sponsoring@germaniagroesbeek.nl
Foto aanwezig Willie Verbeet
Foto
JeugdzakenFoto aanwezig Johan Spanjers
Foto
jspanjers@hetnet.nl
024 - 3977849
06 - 13672453

Technische zaken

Bezetting
Technisch CoƶrdinatorFoto aanwezig Wim Benders
Foto
w.benders61@kpnmail.nl
024-6773160
06-53462834
Beuningen
AlgemeenTheo Kersten

Overige functies

Bezetting
Clubhuis administratieFoto aanwezig Bernaldo Gruijthuijsen
Foto
Financiƫle administratieFoto aanwezig Robin Janssen
Foto
Gebdatum: 10 mrt 1993
024 - 3972427
Korenbloemstraat 15
6561VV Groesbeek
LedenadministratieFoto aanwezig Erik Peters
Foto
Gebdatum: 13 jun 1971
erik.peters@germaniagroesbeek.nl
024 - 3977871
06 - 11045300
De Haarhamer 9
6562PS Groesbeek
Foto aanwezig Lonneke Peters
Foto
lonneke@extraaccountants.nl
024 - 3977871
06 - 11045301
De Haarhamer 9
6562 PS Groesbeek
Wedstrijdsecretaris JeugdFoto aanwezig Toon Sillessen
Foto
wedstrijdsecretaris@germaniagroesbeek.nl
024 - 3974876
generaal Gavinstraat 258
6562MP Groesbeek
Wedstrijdsecretaris SeniorenFoto aanwezig Toon Sillessen
Foto
wedstrijdsecretaris@germaniagroesbeek.nl
024 - 3974876
generaal Gavinstraat 258
6562MP Groesbeek
KledingcommissieSonja Berkien
Chantal Jacobs
Jildiz Kroes
Evelyn Spanjers